DSUB SV FE SSDP ANG73-254 09P PL3 GCHOLE
波峰焊接接线方式
额定电流: ‌6.5 A
母头
尺寸: D-Sub 1
热塑性树脂,玻璃纤维填充(PBTP), 外壳:镀钢
黑色
插针: 9 有接地针
自定义降额工具
免费样品
型号: 09 66 152 7610
注释
比较
自定义降额工具
免费样品
All functionalities, price and availability after sign in.
添加到心愿单
配套产品
饰品
5
产品详情
Tanımlama
  • Kategori Konnektörler
  • Seri D-Sub
  • Tanımlama Standart
  • Eleman Konnektör
  • Kontak açıklaması
    Damgalı
    Açılı
Sürüm
  • Sonlandırma yöntemi Dalga lehimleme sonlandırması
  • Soket tipi Dişi
  • Boyut D-Sub 1
  • Bağlantı türü Anakarttan ek karta
  • Kontak sayısı 9
  • diğer kontaklar Topraklama pimi ile
  • Sonlandırma uzunluğu 2,9 mm
  • PCB sabitlemesi Tahta kilitleri ile
  • Kilitleme tipi Geçiş deliği olan sabitleme flanşı Ø 3,1 mm
Teknik özellikler
  • Satırlar arasındaki mesafe 2,54 mm
  • Kontak aralığı (sonlandırma tarafı) 2,74 mm
  • Nominal akım ‌ 6,5 A
  • Açıklık mesafesi ≥ 1 mm
  • Creepage mesafesi ≥ 1 mm
  • Yalıtım direnci >1010 Ω
  • Kontak direnci ≤ 10 mΩ
  • Sıcaklık sınırlaması -55 ... +125 °C
  • Yerleştirme kuvveti ≤ 30 N
  • Geri çekilme kuvveti
    ≥ 3,3 N
    ≤ 20 N
  • Performans seviyesi 3
  • Eşleşme döngüsü ≥ 50
  • Test gerilimi Ur.m.s. 1 kV
  • Yalıtım grubu IIIa (175 ≤ CTI < 400)
  • PCB kalınlığı ≥1,6 mm
  • Kurulum yüksekliği ‌ 7,3 mm