DSUB SV MA SSDP ANG36-254 25P PL3 GC4-40
图片仅供参考,请查阅产品说明。
属性概述
连接器
Low-profile
波峰焊接接线方式
额定电流: ‌6.5 A
公头
尺寸: D-Sub 3
热塑性树脂,玻璃纤维填充(PBTP), 外壳:镀钢
黑色
插针: 25 有接地针
型号: 09 65 362 7816
配套产品
Combinables
4
Accessories
9
产品详情
Identifikace
  • Kategorie Konektory
  • Řada D-Sub
  • Identifikace Standardní
  • Prvek Konektor
  • Specifikace Low-profile
  • Popis kontaktu
    Lisované provedení
    Úhlové provedení
Verze
  • Způsob připojení Připojování vlnovým pájením
  • Provedení Male
  • Velikost D-Sub 3
  • Typ připojení Základní deska na dceřinou kartu
  • Počet kontaktů 25
  • Další kontakty S uzemňovacím pinem
  • Délka zakončení 2,9 mm
  • Upevnění PCB S aretačními klipsy
  • Způsob zajišťování Upevňovací příruba se závitem 4-40 UNC
Technické vlastnosti
  • Vzdálenost mezi řadami 2,54 mm
  • Rozteč kontaktů (na straně připojení) 2,76 mm
  • Jmenovitý proud ‌ 6,5 A
  • Vzdušná vzdálenost ≥ 1 mm
  • Délka povrchových cest ≥ 1 mm
  • Izolační odpor >1010 Ω
  • Vnitřní odpor ≤ 10 mΩ
  • Utahovací moment ≤0,6 Nm Šroubovací čep
  • Mezní teplota -55 ... +125 °C
  • Připojovací síla ≤ 83 N
  • Odpojovací síla
    ≥ 7,8 N
    ≤ 56 N
  • Úroveň vlastností 3
  • Spojovací cykly ≥ 50
  • Zkušební napětí Ur.m.s. 1 kV
  • Izolační skupina IIIa (175 ≤ CTI < 400)
  • Tloušťka PCB ≥1,6 mm
  • Instalační výška ‌ 3,6 mm
  • Hot plugging Ne
Vlastnosti materiálu
  • Materiál (vložka)
    Termoplastická pryskyřice, plněná skleněnými vlákny (PBTP)
    Kryt: pokovená ocel
  • Barva (vložka) Černá
  • Materiál (kontakty) Slitina mědi
  • Povrch (kontaktů) Ušlechtilý kov na Ni
  • Třída hořlavosti materiálu podle UL 94 V-0