DSUB SV MA SSDP ANG73-254 15P PL2 GCHOLE
波峰焊接接线方式
额定电流: ‌6.5 A
公头
尺寸: D-Sub 2
热塑性树脂,玻璃纤维填充(PBTP), 外壳:镀钢
黑色
插针: 15
型号: 09 65 262 6810
配套产品
饰品
5
产品详情
Azonosítás
  • Kategória Connectors
  • Sorozat D-Sub
  • Azonosítás Standard
  • Elem Connector
  • Az érintkező leírása
    Stamped
    Angled
Verzió
  • Lezárási mód Wave soldering termination
  • Fajta Male
  • Méret D-Sub 2
  • Összeköttetés típusa Motherboard to daughtercard
  • Érintkezők száma 15
  • Lezárás hossz 2.9 mm
  • NYÁK rögzítése With board locks
  • Rögzítés típusa Fixing flange with feed through hole Ø 3.1 mm
Műszaki jellemzők
  • Sorköz 2.54 mm
  • Rasztertávolság (a lezárás oldalán) 2.74 mm
  • Névleges áramerősség ‌ 6.5 A
  • Légköztávolság ≥ 1 mm
  • Kúszóáramút távolság ≥ 1 mm
  • Szigetelés ellenállása >1010 Ω
  • Érintkező ellenállás ≤ 10 mΩ
  • Hőmérséklet korlátozás -55 ... +125 °C
  • Benyomási erő ≤ 50 N
  • Kihúzási erő
    ≥ 4.5 N
    ≤ 33 N
  • Teljesítményszint
    2
    acc. to CECC 75301-802
  • Csatlakoztatási ciklusok ≥ 250
  • Tesztelési feszültség Ur.m.s. 1 kV
  • Szigetelő csoport IIIa (175 ≤ CTI < 400)
  • NYÁK vastagsága ≥1.6 mm
  • Telepítési magasság ‌ 7.3 mm