DSUB MA ANG73-254 37P AU2
DSUB MA ANG73-254 37P AU2
波峰焊接接线方式
额定电流: ‌7.5 A
公头
尺寸: D-Sub 4
热塑性树脂,玻璃纤维填充(PBTP), 外壳:镀钢
黑色
插针: 37
型号: 09 66 422 6803
DSUB MA ANG73-254 37P AU2
配套产品
Combinables
4
Accessories
5
产品详情
Identificatie
  • Categorie Connectors
  • Serie D-Sub
  • Identificatie Standaard
  • Element Connector
  • Beschrijving van het contact
    Gedraaid
    Haaks
Versie
  • Aansluitmethode aansluiting met golfsoldering
  • Geslacht Mannelijk
  • Grootte D-Sub 4
  • Verbindingstype Moederbord naar dochterkaart
  • Aantal contacten 37
  • Afsluitingslengte 3 mm
  • Vergrendelingstype Bevestigingsflens met aangebrachte schroefvergrendeling 4-40 UNC
Technische eigenschappen
  • Afstand tussen rijen 2,54 mm
  • Contactpitch (aansluitzijde) 2,76 mm
  • Nominale stroom ‌ 7,5 A
  • Tussenruimteafstand ≥ 1 mm
  • Kruipweg ≥ 1 mm
  • Isolatieweerstand >1010 Ω
  • Contactweerstand ≤ 10 mΩ
  • Aanhaalkoppel ≤0,4 Nm Borgschroef
  • Beperkt de temperatuur -55 ... +125 °C
  • Insteekkracht ≤ 123 N
  • Uittrekkracht
    ≥ 11 N
    ≤ 82 N
  • Prestatieniveau
    2
    vlgs. CECC 75301-802
  • steekcycli ≥ 250
  • Testspanning Ur.m.s. 1 kV
  • Isolatiegroep IIIa (175 ≤ CTI < 400)
  • PCB-dikte ≥1,6 mm
  • Installatiehoogte ‌ 7,3 mm
  • Hot plugging Nee
Materiaaleigenschappen
  • Materiaal (insteekstuk)
    外壳:镀钢
  • Kleur (insteekstuk) 黑色
  • Materiaal (contacten) 铜合金
  • Oppervlak (contacten) 镍表面镀贵金属
  • Ontvlambaarheidsklasse materiaal vlgs. UL 94 V-0
  • RoHS 符合豁免标准
  • RoHS-uitzonderingen 6(c): koperlegering bevat max. 4 % lood per gewicht