DSUB SV FE SSDP ANG73-284 25P PL2 NUT 4-
波峰焊接接线方式
额定电流: ‌6.5 A
母头
尺寸: D-Sub 3
热塑性树脂,玻璃纤维填充(PBTP), 外壳:镀钢
黑色
插针: 25
型号: 09 66 313 6602
配套产品
饰品
4
产品详情
Identyfikacja
  • Kategoria Złącza
  • Seria D-Sub
  • Identyfikacja Standard
  • Element Złącze
  • Opis kontaktu
    Wybijane
    Kątowy
Wersja
  • Metoda przyłączenia Lutowane na fali
  • Rodzaj (męski/żeński) Żeński
  • Rozmiar D-Sub 3
  • Typ połącznia Motherboard do daughtercard
  • Liczba kontaktów 25
  • Długość przyłączenia 2,9 mm
  • Typ blokowania Kołnierz mocujący z gwintem 4-40 UNC
Charakterystyka techniczna
  • Odległość pomiędzy rzędami 2,84 mm
  • Rozstaw kontaktów (strona przyłączeniowa) 2,76 mm
  • Prąd znamionowy ‌ 6,5 A
  • Odstęp izolacyjny ≥ 1 mm
  • Długość drogi upływu ≥ 1 mm
  • Rezystancja izolacji >1010 Ω
  • Rezystancja styku ≤ 10 mΩ
  • Moment dokręcający ≤0,6 Nm Śruba mocująca z gwintem wewnętrznym
  • Ograniczenie temperaturowe -55 ... +125 °C
  • Siła łączenia ≤ 83 N
  • Siła wycofania
    ≥ 7,8 N
    ≤ 56 N
  • Klasa właściwości
    2
    zgodnie z CECC 75301-802
  • Ilość łączeń ≥ 250
  • Napięcie testowe Ur.m.s. 1 kV
  • Grupa izolacyjna IIIa (175 ≤ CTI < 400)
  • Grubość PCB ≥1,6 mm
  • Wysokość instalacji ‌ 7,3 mm
  • Hot plugging Nie
Właściwości materiału
  • Materiał (wkładu)
    Żywica termoplastyczna, wzmocniona włóknem szklanym (PBTP)
    Osłona: stal platerowana
  • Kolor (wkład) Czarny
  • Materiał (kontaktów) Stop miedzi
  • Powierzchnia (kontakty) Metal szlachetny na Ni
  • Klasa palności materiału zgodnie z UL 94 V-0